EPEC poszerza ofertę o usługi instalatorskie i konserwacyjne. Szeroki zakres i konkurencyjne ceny. | Ciepło dla Elbląga

EPEC poszerza ofertę o usługi instalatorskie i konserwacyjne. Szeroki zakres i konkurencyjne ceny.

usługi naprawcze epec elbląg

Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, jak sama nazwa wskazuje, dostarcza ogrzewanie mieszkańcom Elbląga. Ale to nie jedyna usługa, którą oferuje swoim klientom.

System ciepłowniczy to nie tylko sieć ciepłownicza zarządzana przez EPEC, ale także instalacje służące do odbioru ciepła u klientów. Dlatego elbląska spółka nie ogranicza swoich działań tylko do dystrybucji ciepła. Oferuje także usługi projektowe, kompleksowe usługi związane z infrastrukturą ciepłowniczą budynków mieszkalnych, obiektów przemysłowych oraz budynków użyteczności publicznej w zakresie inwestycji, remontów, konserwacji oraz bieżącej eksploatacji.

Warto skorzystać z usług oferowanych przez EPEC, ponieważ klienci mogą liczyć na długoletnie doświadczenie, sprawdzonych fachowców oraz gwarancję na usługę i materiały.

EPEC PRO dla firm i zarządców

EPEC PRO jest usługą, z której mogą skorzystać zarządcy wspólnot, spółdzielni mieszkaniowych oraz firmy, które chcą poprawić jakość ogrzewania w swoich budynkach. Usługa jest adresowana do podmiotów, które korzystają w własnego węzła cieplnego.

Obejmuje ona m.in. regulację nastaw węzła cieplnego, regulację instalacji wewnętrznej centralnego ogrzewania i instalacji ciepłej wody użytkowej, płukanie grzejników, płukanie wymienników, odpowietrzanie instalacji wewnętrznej c.o. oraz wymianę grzejników, wymianę armatury, wymianę urządzeń automatyki i urządzeń hydraulicznych.

EPEC HOME dla Twojego domu

Oferta EPEC HOME skierowana jest do odbiorców indywidualnych, którzy chcą poprawić jakość ogrzewania w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych. Jako posiadacz domku czy właściciel lokalu mieszkalnego, możesz mieć różne potrzeby związane z ogrzewaniem.

W ramach usługi możliwa jest likwidacja zakłóceń pracy węzła cieplnego oraz instalacji c.o./c.w.u., wymiana grzejników, wymiana armatury, wymiana urządzeń automatyki i hydraulicznych czy usunięcie przecieku.

Jak skorzystać z usług EPEC?

Pierwszym krokiem jest kontakt z przedstawicielami spółki – telefonicznie (55 61 13 277) lub mailowo (uslugi@epec.elblag.pl).

Jeżeli zgłoszenie nastąpi do godziny 12:00 dnia powszedniego – pracownicy EPEC skontaktują się z klientem w ciągu dwóch dni roboczych. Jeśli zapytanie trafi do EPEC po godzinie 12:00 dni powszedniego – pracownicy EPEC odpowiedzą maksymalnie w ciągu trzech dni roboczych. W razie wątpliwości, fachowiec EPEC przyjedzie do Państwa i nieodpłatnie dokona oceny prac niezbędnych do wykonania.

Sprawdź cennik naszych usług:

Katalog usług EPEC PRO

Katalog usług EPEC HOME

usługi dla firm epec elbląg

usługi dla firm epec elblągusługi dla odbiorców indywidualnych epec elblągusługi dla odbiorców indywidualnych epec elbląg

EPEC poszerza ofertę o usługi instalatorskie i konserwacyjne. Szeroki zakres i konkurencyjne ceny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry